NSWC393K100TRD3F datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    NSWC393K100TRD3F
  • Описание
    NIC Components NSWC393K100TRD3F Capacitance: .039uF Construction: SMT Chip Failure Rate: Not Required Lead Diameter (nom): Not Requiredmm Lead Spacing (nom): Not Requiredmm Mounting Style: Surface Mount Operating Temp Range: -55C to 125C Package / Case: 1913 Product Depth (mm): 3.3mm Product Diameter (mm): Not Requiredmm Product Height (mm): 2.4mm Product Length (mm): 4.8mm Seated Plane Height: Not Requiredmm Temp Coeff (dielectric): PLYETH Tolerance (+ Or -): 10% Voltage: 100VDC